Volkswagen Polo
1.4 5dr
“En Volkswagen Polo från 2010 med bensinmotor. EN smidig och praktisk småbil.”
Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan
Vibrationer i ratten, Ratt står snett, Ena skyltbelysningen ur funktion
Flertal repor, bucklor, dörruppslag och lackskador, Fåtal rostangrepp, Skrapade fälgar till extradäck, Centrumkåpa till extradäck saknas, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Innertak, smutsigt.Insynsskydd medföljer ej
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
14" Alu.fälg
7219152