Volkswagen Passat
1.8 TSI Variant
“En Volkswagen Passat från 2009 med bensinmotor. Utrustad med bland annat dragkrok.”
Mindre oljeläckage, ej lokaliserat
Strålkastarglas höger ner mattat
Flertal lackskador, bucklor, stenskott, dörruppslag och repor, Höger bakljus, småsprickor, Vänster bakljus, småsprickor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
Anordning för att dra exempelvis personbilssläp, båttrailer. Kan monteras av.
MOTORVARMARE_DESCRIPTION
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar på vatten
7218217