Volkswagen Caddy
e-Caddy ABT Maxi Skåp, Dragkrok
“Denna Volkswagen e-Caddy 2020 är en helt elektrisk skåpbil som erbjuder tyst och utsläppsfri körning. Med god lastkapacitet och praktisk design är den idealisk för företag som söker en miljövänlig transportlösning för stads- och kortdistansleveranser.”
Flertal lackskador, Fåtal stenskott, dörruppslag och reporBaklykta H trasigLaddlucka stängs inte helt
Invändigt några repor, fläckar och märken
4 mm
6 mm
4 mm
4 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Utrustningspaket: Dragkrok
Anordning för att dra exempelvis personbilssläp, båttrailer mm. Fastmonterad på bilen.
Sensorer på stötfångare baktill som varnar för hinder bakom bilen
7220929