Volkswagen Caddy
1.4 TGI Maxi Skåp, Dragkrok
“En Volkswagen Caddy från 2018 med automat och gasmotor. Utrustad med bland annat dragkrok. Bilen behöver inte besiktas förrän juli nästa år.”
Backkamera ur funktion, Bakrutespolare läckage, Upprullningsdon förarplats, funktion felaktig
Repa stötfångare bak, Ytrost höger bakskärm, Buckla höger bakskärm, Mindre repa höger bakdörr, Mindre repa höger framdörr, Mindre buckla höger tröskel, repa baklucka, Bilen har polerbara tvättrepor, Spår efter tidigare dekor, Fåtal bucklor/dörruppslag, Flertal repor, Plastkåpa under motor saknas, Torrsprickor i 4 däck
Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme , Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Fåtal fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Repa på inredningsdetalj, Innertak, smutsigt
1 mm
4 mm
2 mm
4 mm
15" plåtfälg
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
15" plåtfälg
Utrustningspaket: Dragkrok
Anordning för att dra exempelvis personbilssläp, båttrailer mm. Fastmonterad på bilen.
7220411