Såld
Toyota Yaris
1.33 5dr
“Toyota Yaris 1.33 5dr är en kompakt och bränsleeffektiv småbil med fem dörrar, idealisk för stads- och vardagskörning, som erbjuder låg bränsleförbrukning.”
Vindruta sliten, Stenskott vindruta i synfält, Flertal stenskott tak, Flertal repor och stenskott, Fåtal bucklor/dörruppslag, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken, Repa på inredningsdetalj, Klädsel smutsig fram, Innertak smutsigt.Insynsskydd medföljer ej
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Knappar, placerade på ratten, för manuell växling vid automatlåda
7218365