Toyota Prius
1.5 Hybrid
“En Toyota Prius från 2006 med automat och bensin/el-motor. Utrustad med bl.a. GPS.”
Fungerar utmärkt maskinellt
Bromsar skulle må bra av att motioneras
Vibrationer i ratten, Missljud från baklucka öppning/stängning
Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, Plastkåpa under bil sitter löst, Torkarblad bak löst, skadat bakruta, 4 däck på bilen har för litet mönsterdjup, Torrsprickor i 4 däck, Lackskada på fälg
Invändigt några repor, fläckar och märken, Spår av pälsdjur, päls/lukt
0 mm
1 mm
0 mm
1 mm
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
Navigationssystem med vägbeskrivning
Automatisk på och avstängning av motor vid exempelvis trafikljus
7215704