Såld
Toyota iQ
1.0
“Denna Toyota iQ från 2009 erbjuder kompakt smidighet och utmärkt bränsleeffektivitet, vilket gör den perfekt för stadskörning och enkel parkering. Med sin smarta design, bekväma interiör och pålitliga prestanda är denna bil det idealiska valet för den som söker både praktiskhet och stil i ett litet format.”
Påfyllnadsrör spolarvätska bristfällig fastsättning
Ratt står snett
Stenskott vindruta i synfält, Ytrost tak, Dålig linjepassning på stötfångare bak, Fåtal bucklor, dörruppslag, stenskott, repor och lackskador, Fåtal rostangrepp, Båda framskärmarna, dålig linjepassning, Centrumkåpa/fälg från Subaru, Fälgar på bilen kantstötta
Panel insida baklucka, repor, Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Repa på inredningsdetalj bak, Repa på ratt, Repa på inredningsdetalj
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
6 mm
5 mm
5 mm
4 mm
14" Alu.fälg
7207803