Toyota Aygo
1.0 VVT-i 5dr 68hk, MultiMode Bluetooth
“Toyota Aygo 5-dörrar 1.0 VVT-i MultiMode från 2012 erbjuder dig en kompakt och bränsleeffektiv körupplevelse med sina 68 hästkrafter. Du kommer att uppskatta den smidiga storleken som gör den idealisk för stadskörning och enkel parkering, samtidigt som den har en praktisk och bekväm interiör. Den automatiska MultiMode-växellådan gör körningen både enkel och bekväm, perfekt för dina dagliga resor.”
Mindre oljefukt, Missljud rem, Låter lite om Drivknuten vid fullsatt utslag vid körning
Fjärrlåset osäker funktion
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt flertal repor, fläckar och märken
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
14" Alu.fälg
Köp till vinterdäck
Vi erbjuder nya och begagnade vinterdäck till förmånliga priser! Vårt kundcenter hjälper dig när du slutför köpet.
Utrustningspaket: MultiMode Bluetooth
Knappar, placerade på ratten, för manuell växling vid automatlåda
7211101