Toyota Avensis
1.8 Kombi, Business
“En Toyota Avensis från 2013 med bensinmotor. Bilen behöver inte besiktas förrän juli nästa år.”
Vänster elspegel kärvar
Flertal lakskador, stenskott, dörruppslag och repor, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Fronten sitter löst
Invändigt några repor, fläckar och märken
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
4 mm
5 mm
5 mm
4 mm
Utrustningspaket: Business
7215517