Suzuki S-Cross
1.6 4x4
“En Suzuki S-Cross från 2014 med bensinmotor. Välutrustad med bland annat backkamera, nyckellöst startsystem och fyrhjulsdrift. Bilen behöver inte besiktas förrän juni nästa år.”
Vindruta sliten, bristfällig fastsättning stötfångare bak, Karosskada höger bakdörr, Karossskada höger framdörr, Vänster bakljus, småsprickor, Flertal stenskott och repor, Fåtal rostangrepp, bucklor, lackskador, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig bak
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
Kamera som underlättar vid backning
Elinfällbara speglar
Speglar som fälls in automatiskt när bilen låses eller manuellt via knapp
Startknapp i bilen utan tändningslås. Även kallat Keyless-go
Konstant eller inkopplingsbar fyrhjulsdrift
7219320