Volkswagen Polo
1.2 TSI 5dr
“Volkswagen Polo 1.2 TSI är en kompakt och smidig småbil med en 1,2-liters turboladdad bensinmotor som ger bra balans mellan prestanda och bränsleekonomi. Den är utrustad med fem dörrar, vilket gör den praktisk för både stadskörning och längre resor. Bilen har en pigg motor som gör den rolig att köra samtidigt som den är ekonomisk. Den erbjuder också god komfort och säkerhet, vilket gör den till ett utmärkt val för vardagsbruk.”
Rost på bromsskivor som inte påverkar bromsverkan
Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Fåtal rostangrepp, Mycket ingrodd smuts, kan bli fin av en maskinpolering, Fälgar på bilen kantstötta, Torrsprickor i 4 däck
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Sliten inredning
2 mm
4 mm
4 mm
2 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Automatisk på och avstängning av motor vid exempelvis trafikljus
7219410