Såld
Skoda Citigo
MPI 5dr CNG
“En Skoda Citigo från 2014 med gasmotor. Nybesiktigad och behöver inte besiktas förrän september nästa år.”
Vibrerar vid inbromsning, Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
Servicelampa lyser, Nybesiktad
Stenskott i vindruta, Stenskott vindruta i synfält, Fåtal rostangrepp, repor och stenskott, Flertal lackskador och bucklor, Däckpar fram, snedslitna
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Insynsskydd medföljer ej
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
14" Alu.fälg
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
LASTBAGAR_DESCRIPTION
MOTORVARMARE_DESCRIPTION
7215804