Seat Ibiza
1.2 TSI 5dr
“Denna Seat Ibiza från 2014, utrustad med bensinmotor, är en kompakt och bränsleeffektiv bil som passar utmärkt för vardagskörning. Bilen är nybesiktigad och behöver inte besiktigas förrän i juni nästa år.”
Oljeläckage
Vibrationer i ratten
Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Fåtal lackskador, Fälgar på bilen kantstötta, 1 st däck skadat
Invändigt några repor, fläckar och märken
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Sensorer på stötfångare baktill som varnar för hinder bakom bilen
7219162