Ford Fiesta
1.0T EcoBoost 100hk, Titanium Bluetooth
“Ford Fiesta 5-dörrar 1.0 EcoBoost Manuell från 2015 ger dig en pigg och bränsleeffektiv körupplevelse med sina 100 hästkrafter. Den kompakta storleken gör den smidig i stadstrafik, samtidigt som de fem dörrarna ger enkel tillgång för både passagerare och bagage. Om du söker en ekonomisk och praktisk småbil med modern teknik, kan denna modell vara ett bra alternativ för dig.”
AC ur funktion, Ena skyltbelysningen ur funktion
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
3 mm
6 mm
3 mm
6 mm
6 mm
4 mm
5 mm
5 mm
Utrustningspaket: Titanium Bluetooth
7219974