Saab 9-3
2.0T Cabriolet, Aero
“Denna Saab 9-3 Aero cabriolet, utrustad med en kraftfull motor på 210 hk, erbjuder en dynamisk och njutbar körupplevelse. Nybesiktigad och nyservad, perfekt för den som söker en kombination av prestanda och stil i en cabriolet.”
Bytt växellåda och koppling, Sporadiska vibrationer i chassit och kopplingspedalen under färd
Bromssköld vänster sida fram och bak, skadade
Fjäder brusten höger bak, AC ur funktion, Bilen drar snett.Centrallås till tanklucka ur funktion/kärvar, går ej att låsa upp
Vindruta sliten, Stenskott vindruta utanför synfält, Flertal stenskott, Fåtal lackskador, repor och bucklor, Stötfångare bak, dålig linjepassning, Höger fram sidoruta kärvar, Olika fabrikat på extradäck, Skrapade fälgar till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och skavmärken
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Utrustningspaket: Aero
Elektronisk ställbar förarstol med programmerbara lägen
Sensorer på stötfångare baktill som varnar för hinder bakom bilen
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar på vatten
7209649