Såld
Nissan 370Z
Roadster
“Nissan 370Z med stark motor på 328hk. Utrustad med bl.a. backkamera. Nybesiktigad och behöver inte besiktas förrän juni nästa år.”
Avgassystem ej original, Avgassystem läckage, sufflet skadad, Eftermarknads stereo, Yttertemperaturmätaren visar fel värde
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare utrustning utvändigt, Huvstaghållare, skadat, Varnar för tak och baklucka oavsett om taket är uppe eller nerfällt
Invändigt några repor, fläckar och märken, Sliten inredning
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
Kamera som underlättar vid backning
Elinfällbara speglar
Speglar som fälls in automatiskt när bilen låses eller manuellt via knapp
Elektronisk ställbar förarstol
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar på vatten
Xenonljus ändrar färg från blått till vitt då lampan är kall
7210551