Renault Kangoo
Z.E Power Plus 33 kWh Maxi Skåp
“En Renault Kangoo från 2020 med modern Eldriven-motor. OBS! Batterihyra tillkommer med c:a 1000kr/mån, avtal tecknas vid leverans av fordonet. Vid ytterligare frågor ta kontakt med din lokala Renault återförsäljare OBS! Bilen är högerstyrd”
AC ur funktion, Lås vänster, går ej att använda med fysisk nyckel men fungerar med fjärrlås, Lås bak, går ej att använda med fysisk nyckel men fungerar med fjärrlås, Strålkastarglas vänster, slitet, Strålkastarglas höger, slitet, Laddkabel saknas till denna bil
Skada stötfångare fram, Ytrost tak, Karosskada vänster bakskärm, Karosskada höger bakskärm, Dimljusglas bak skadat, Flertal bucklor/dörruppslag, Flertal repor, Flertal stenskott, Bilen har polerbara tvättrepor, Spår efter tidigare dekor, Fåtal lackskador, Olika fabrikat på extradäck
Klädsel skadad, fram, Klädsel smutsig, fram, Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Bagageutrymme, Inredningsdetalj är trasig
5 mm
7 mm
5 mm
7 mm
6 mm
8 mm
6 mm
7 mm
Sensorer på stötfångare baktill som varnar för hinder bakom bilen
7219060