Renault Kangoo
Express II Z.E. Skåp
“Denna Renault Express Z.E. 22 kWh från 2013 erbjuder en praktisk och hållbar transportlösning med sin elektriska drivlina och kompakta design. Perfekt för stadskörning, kombinerar den effektivitet och användarvänlighet för vardagens transporter. OBS! Batterihyra tillkommer med c:a 800 kr/mån, avtal tecknas vid leverans av fordonet. Vid ytterligare frågor ta kontakt med din lokala Renault återförsäljare.”
Laddkabel saknas till denna bil, Spricka vindruta i synfält.Övre bromsljus ur funktion
Stenskott vindruta i synfält, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Spår efter tidigare dekor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Sliten inredning
5 mm
2 mm
1 mm
2 mm
Sensorer på stötfångare baktill som varnar för hinder bakom bilen
7217790