Porsche Taycan
4 Cross Turismo
“Denna Porsche Taycan 2022 är en avancerad och kraftfull helt elektrisk sportkombi som kombinerar imponerande prestanda med praktisk funktionalitet och fyrhjulsdrift. Med sin sportiga design, rymliga interiör och avancerade teknik, inklusive högsta nivå av elektrisk effektivitet och modern komfort, är den idealisk för förare som söker en lyxig och dynamisk bil som erbjuder både stil och hållbarhet för både stadskörning och längre resor.”
Varnar för fel i fjädringssystem samt ljuskontroll. Tpms ur funktion, går ej att lagra tryck
Fåtal lackskador och bucklor
Invändigt några repor, fläckar och märken
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
Elinfällbara speglar
Keyless Entry
4 Corner Luftfjädring
7222660