Opel Corsa
1.4 ECOTEC 90hk, Enjoy Panorama Sensorer
“Opel Corsa 5-dörrar 1.4 Manuell från 2016 är en smidig och praktisk bil med 90 hästkrafter, perfekt för dig som söker en pålitlig småbil. Den manuella växellådan ger en klassisk körupplevelse, och de fem dörrarna gör den enkel att använda för familj och vänner. Om du är ute efter en bil som är både bränsleeffektiv och kompakt, kan denna modell passa dig bra.”
Oljefukt kring drivaxel
Servicelampa lyser, AC kyler dåligt
Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Bilen är delvis omlackerad, nyansskillnad syns, Fåtal rostangrepp, Fåtal bucklor/dörruppslag, Fåtal lackskador, Spår efter tidigare dekorTorkarbladen fram hoppar/hackar vid spolning
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
6 mm
7 mm
7 mm
6 mm
Utrustningspaket: Enjoy Panorama Sensorer
Sensorer på stötfångare baktill som varnar för hinder bakom bilen
Eluppvärmd ratt
Taklucka
7220224