Nissan NV200
e-NV200 40,0 kWh
“Denna e-NV200 2021 är en eldriven transportbil som kombinerar nollutsläpp med praktisk lastkapacitet. Perfekt för dig som behöver en miljövänlig och smidig lösning för stadsleveranser. Detta är en sliten bil och vi uppmanar dig att noga ta del av all text och anmärkningsbilder för att få en klar bild av bilens skick”
Skada stötfångare fram. bristfällig fastsättning stötfångare fram. Lackskada på stötfångare fram. Mindre buckla motorhuv. Lackskada motorhuv. Repor vindruta. Stenskott vindruta utanför synfält. Lackskada vänster framskärm, Buckla vänster framdörr, Buckla vänster bakskärm, Lackskada vänster bakskärm, bristfällig fastsättning stötfångare bak. Skada på stötfångaren bak. Lackskada höger bakskärm, Buckla höger bakskärm, Buckla höger bakdörr, Lackskada höger bakdörr, Buckla höger framdörr, Lackskada höger framdörr, Buckla höger tröskel, Ytrost höger tröskel, Bucklor baklucka. Lackskada baklucka. Bakljus skadat vänster sida. Bakljus skadat höger sida. Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Fåtal rostangrepp, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer. Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken. Ratten är sliten
6 mm
8 mm
6 mm
6 mm
Kamera som underlättar vid backning
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar på vatten
Navigationssystem med vägbeskrivning
Startknapp i bilen utan tändningslås. Även kallat Keyless-go
Eluppvärmd ratt
7224276