Mercedes Sprinter
316 CDI Volymskåp RWD
“En Mercedes Sprinter från 2021. Utrustad med bland annat nyckellöst startsystem och assistanssystem.”
Några karosskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken
5 mm
4 mm
7 mm
3 mm
6 mm
8 mm
6 mm
8 mm
Uppkopplade tjänster för att exempelvis kontrollera din bil på distans med hjälp av en mobilapp
Bakgavellyft (Fota typskylt)
BAKGAVELLYFT_FOTA_TYPSKYLT_DESCRIPTION
FARDDATOR_DESCRIPTION
Startknapp i bilen utan tändningslås. Även kallat Keyless-go
Automatisk på och avstängning av motor vid exempelvis trafikljus
7217650