Mercedes C-Klass
C 180 Kompressor W203, Classic
“En Mercedes C-Klass från 2006 med automat och bensinmotor.”
Karosskada höger bakskärm, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Skrapade fälgar till extradäck
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
Utrustningspaket: Classic
7218788