KIA Picanto
1.0 5dr
“En KIA Picanto från 2015 med bensinmotor. Nybesiktigad och behöver inte besiktas förrän oktober nästa år.”
Kompressor ur funktion
Vibrerar vid inbromsning, Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
AC ur funktion
Stenskott vindruta utanför synfält, Skada på stötfångaren bak, Några stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Skrapade fälgar till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken, Ratten är sliten, Växelspaksknopp är sliten, Klädsel smutsig fram
6 mm
4 mm
7 mm
3 mm
6 mm
7 mm
7 mm
7 mm
14" Alu.fälg
Eluppvärmd ratt
7220517