Iveco Daily
35 3.0 CNG
“En Iveco Daily från 2021 med automat och gasmotor. Utrustad med bl.a. backkamera och dragkrok. Bilen behöver inte besiktas förrän augusti nästa år.”
Oljeläckage
Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Spår efter tidigare dekor
Invändigt några repor, fläckar och märken, Klädsel ytligt Slitage fram höger
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
5 mm
5 mm
6 mm
5 mm
Kamera som underlättar vid backning
Anordning för att dra exempelvis personbilssläp, båttrailer mm. Fastmonterad på bilen.
Strålkastare med LED-ljus har ett konstant vitt ljus och har samma ljusstyrka från star
Sensorer på stötfångare baktill som varnar för hinder bakom bilen
7218955