Ford Focus
1.0 EcoBoost Kombi, Titanium
“En Ford Focus från 2017 med bensinmotor. Utrustad med bl.a. GPS och nyckellöst startsystem.”
AC ur funktion pga kabelbrott
Dimljuskåpa skadad vänster fram, Flertal stenskott motorhuv, Linjepassning motorhuv, Emblem saknas på baklucka, Fåtal rostangrepp, stenskott, dörruppslag och repor, Flertal repor,
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Spår av pälsdjur, päls/lukt.Insynsskydd medföljer ej
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
4 mm
6 mm
4 mm
Utrustningspaket: Titanium
FARDDATOR_DESCRIPTION
Navigationssystem med vägbeskrivning
Startknapp i bilen utan tändningslås. Även kallat Keyless-go
Sensorer på stötfångare baktill som varnar för hinder bakom bilen
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar på vatten
Automatisk på och avstängning av motor vid exempelvis trafikljus
7218262