Såld
FIAT Burstner A 532
Husbil
“Lyckad och populär Husbilsmodell i behändiga mått (<6m) från etablerade Burstner. En Husbil som passar extra bra för ett par som tycker om att färdas på småvägar och ge sig in i trånga byar och stadskärnor.”
Våra fordonstekniker har testat husbilen på mer än 170 punkter och noterat både godkända punkter och eventuella anmärkningar. Allt för att du ska få en bra och rättvis bild av husbilen. Läs mer om testet.
Kyl/frys, gasoldrift ur funktion. Värmesystem, kommer ingen värme. Backkamera ur funktion
Flertal stenskott och repor
Fuktindikation bakre bodel. Fuktskador lastutrymme samt golv bak och hörn bodel. Taklucka, främre bodel, insektsnät/solgardin, trasigt fäste. Invändigt normalt med märken, repor och fläckar
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Antenn Husbil/vagn
Kamera som underlättar vid backning
Batteriladdare
Cykelställ
Dusch
El system 220/230V husbil/vagn
Gasolflaska
Handfat
Kylskåp med frysfack
Markis
Stege husbil/husvagn
Taklucka bakre bodel
Taklucka främre bodel
Taklucka mittre bodel
Toalett
TV
Truma värmesystem
Truma varmvattenberedare
AC-bodel
7224285