Fiat Abarth
595
“Denna Abarth 595 från 2022 med bensinmotor är en kompakt prestandabil som kombinerar stil och körglädje. Med sitt sportiga utseende, kvicka respons och kraftfulla motor är den perfekt för dig som vill ha en bil med personlighet och attityd, idealisk för både stadskörning och kurviga vägar.”
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
Avgassystem rostigt. Ratt står snett. Vibrationer under körning. Antenn saknas
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Klädsel sliten fram vänster
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
5 mm
Xenonljus ändrar färg från blått till vitt då lampan är kall
7221568