Såld
Fiat 500
500e Cabriolet
“Denna Fiat 500 cab från 2021 kombinerar ikonisk design med modern elektrisk prestanda, vilket gör varje resa både stilren och miljövänlig. Med sin kompakta storlek och snabba laddningstider är denna elbil det perfekta valet för den som söker både charm och hållbarhet i stadskörningen.”
Däcktrycksövervakningslampa lyser, Hjulvibrationer
Stenskott vindruta utanför synfält, Fåtal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken
4 mm
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
Startknapp i bilen utan tändningslås. Även kallat Keyless-go
7217903