BMW 850IA
“BMW 850iA från 1992 är en verklig klassiker, som kombinerar tidlös design med kraftfull prestanda genom sin V12-motor. Denna lyxcoupé erbjuder en exklusiv körupplevelse med avancerad teknologi och en elegant interiör, vilket gör den till en eftertraktad modell för samlare och bilentusiaster som uppskattar en unik blandning av hastighet och stil från 90-talet.”
Växellåda oljeläckage. Oljeläckage Differential läckage. Ojämn tomgång
Parkeringsbroms ur funktion
Dragkrok demonterbar saknas. Dammskydd till stötdämpare skadad höger fram, Dammskydd till stötdämpare skadad vänster fram, Stötdämpare bak höger oljeläckage, Stötdämpare bak vänster oljeläckage, Avgassystem läckage. Vindrutespolare ur funktion, Torkarblad utslitna fram. Ratt står snett. Elstol passagerarplats delvis ur funktion. Styrservo, oljeläckage. Centrallåset fungerar ej, Strålkastare vänster kondens, Strålkastarglas höger, slitet. Strålkastarglas vänster, slitet. Eldriven rullgardin på bakrutan, ur funktion. Vänster backljus ur funktion
Spricka i bakljus höger sida. Spricka i bakljus vänster sida. Flertal stenskott och repor, Flertal rostangrepp, Bilen har polerbara tvättrepor, Fåtal bucklor/dörruppslag, Bilen är matt i lacken, Plastkåpa under motor saknas, Plastkåpa under bil saknas, 4 däck mönsterdjup för litet. vinterdäck saknar alptopp-symbol, ej godkända
Sliten inredning. Några lösa/skadade inredningsdetaljer. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Repiga inredningsdetaljer. Insynsskydd medföljer ej Litet fack mellan framstolarna där locket inte sitter fast riktigt. Elstol passagerarplats, missljud
6 mm
4 mm
6 mm
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
Elektronisk ställbar förarstol
Elstol passagerarplats
Elektronisk ställbar passagerarstol
7225014