Volkswagen UP!
1.0 5dr CNG
“Denna Volkswagen UP! från 2014, utrustad med en gasmotor, är en kompakt och bränsleeffektiv bil som är perfekt för stadskörning. Med sin smidiga storlek och praktiska design erbjuder den lätt manövrering i trånga utrymmen. UP! är också känd för sin pålitlighet och komfort, vilket gör den till ett utmärkt val för daglig användning.”
Dimljus vänster fram spricka
Flertal bucklor/dörruppslag, Fåtal lackskador, Fåtal stenskott och repor, Förardörr missljud, Huvstag skadat, Skrapade fälgar till extradäck
Invändigt några repor, fläckar och märken
4 mm
7 mm
6 mm
7 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar på vatten
Automatisk på och avstängning av motor vid exempelvis trafikljus
7221240