Volkswagen Transporter
T5 2.0 TDI Pickup
“Volkswagen Transporter T5 2.0 TDI Pickup med dubbelhytt och dragkrok är en mångsidig arbetsbil som erbjuder plats för både passagerare och last, med kapacitet att dra släpvagnar eller annat tungt gods.”
Skramlande ljud i motorrum
Vindruta sliten, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Flertal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Ratten är sliten, Växelspaksknopp är sliten, Klädsel skadad fram höger
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Anordning för att dra exempelvis personbilssläp, båttrailer mm. Fastmonterad på bilen.
B-värm fjärrstart
ABS
7218524