Volkswagen Golf
VI GT 1.4 TSI 5dr
“En Volkswagen Golf från 2011 med bensinmotor. En praktisk mellanstor bil. Nybesiktigad och behöver inte besiktas förrän juli nästa år.”
Koppling tar långt ner, Motor går ojämt
Spricka vindruta i synfält, Strålkastarglas höger ner mattat, Strålkastarglas vänster ner mattat
Grill, bristfällig montering, Små sprickor i blinkersglas på vänster sida, Lackskada stötfångare bak, Små sprickor i blinkersglas på höger sida, Övre bromsljus repor, Fåtal rostangrepp, Flertal stenskott, repor, bucklor och dörruppslag, Fälgar på bilen kantstötta
Panel insida baklucka, lös fastsättning, Repa på inredningsdetalj fram, Inredningsdetalj, trasig
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Maximerar ljusstyrkan i kurvor och korsningar
7209401