Volkswagen Golf
A5 2.0 GTI 5dr
“Volkswagen Golf med stark bensinmotor på 200hk. Standardutrustad. Bilen behöver inte besiktas förrän september nästa år.”
Flertal stenskott, dörruppslag och repor. Flertal lackskador och rostangrepp. Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete. Karossnnågra spruckna/skadade plastdetaljer. Huvdämpare dålig. Kåpa över motor sitter löst. Matta strålkastare. Dubb saknas på vinterdäck. Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken
5 mm
6 mm
6 mm
5 mm
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
18" alu.fälg
7225139