Volkswagen UP!
e-up!
“En Volkswagen UP! från 2015 med automat och elmotor. Utrustad med bland annat GPS. Bilen behöver inte besiktas förrän augusti nästa år.”
AC ur funktion, Ratt står snett, Vibrationer i framvagn, Vibrationer i bakvagn
Vindruta sliten, Flertal stenskott och repor, Fåtal lackskador och bucklor, Fälgar på bilen kantstötta
Klädsel smutsig, fram och bak, Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Innertak skadad, Insynsskydd medföljer ej
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
15" Utan fälg
Vindruta med (nästan) osynliga värmeslingor som snabbt avlägsnar is eller imma
Navigationssystem med vägbeskrivning
Sensorer på stötfångare baktill som varnar för hinder bakom bilen
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar på vatten
7218859