Såld
Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI Chassi
“Volkswagen Crafter 35 2.0 TDI Chassi är en kraftfull och flexibel transportbil med ett öppet chassi som gör den idealisk för anpassningar och tunga transporter inom olika arbetsområden”
Rasslande ljud i motorrum
Positionsljus höger bak ur funktion
Stenskott vindruta utanför synfält, Spricka i bakljus höger sida, Fåtal lackskador, Flertal repor, Fåtal bucklor/dörruppslag
Klädsel smutsig, fram, Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Mitten bältet skadat
7 mm
4 mm
7 mm
4 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
16" Utan fälg
Kamera som underlättar vid backning
Bränslevärmare med fjärrstyrning
Bränsledriven motor- och kupévärmare som kan startas med fjärrkontroll
Strålkastare med LED-ljus har ett konstant vitt ljus och har samma ljusstyrka från star
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar på vatten
Automatisk på och avstängning av motor vid exempelvis trafikljus
7216529