Toyota Prius
1.5 Hybrid
“En Toyota Prius från 2006 med automat och bensin/el-motor.”
Bromsbelägg bak, utslitna
Samtliga dörrstopp trasiga
Vindruta sliten, Stenskott vindruta i synfält, Flertal lackskador, rostangrepp, stenskott, dörruppslag och repor, Rosthål finns, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt flertal repor, fläckar och märken
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
7215634