Toyota Aygo
1.0 VVT-i 5dr
“En Toyota Aygo från 2011 med bensinmotor.”
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat, Växellåda oljeläckage
Bromsrör bak vänster rostiga
Fjärrlås, knappar trasiga, Fjärrlåset fungerar ej
Flertal lackskador och stenskott, Fåtal bucklor, dörruppslag och repor, Varningstriangel saknas, Stötfångare fram, motorhuv och stötfångare bak, dålig linjepassning, Gummilist skadad förardörr, Torkarblad tar inte i rutan bak, Passagerardörr höger fram, dålig linjepassning
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Inredningsdetalj skadad fram
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
2 mm
5 mm
2 mm
4 mm
7209339