Såld
Toyota Aygo
1.0 5dr, X-Play
“En Toyota Aygo från 2021 med bensinmotor. Utrustad med bl.a. backkamera. Behöver inte besiktas förrän januari 2026.”
Fåtal lackskador, stenskott och repor, Stötfångare fram och bak, dålig linjepassning, Plastdetalj stötfångare bak, bristfällig fastsättning, Skrapade fälgar till extradäck
Invändigt några repor, fläckar och märken
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Utrustningspaket: X-Play
Kamera som underlättar vid backning
Elektroniskt säkerhetssystem som varnar vid oplanerade filbyten
SMARTPHONE_INTEGRATION_DESCRIPTION
Automatisk på och avstängning av motor vid exempelvis trafikljus
7199643