Toyota Auris
1.6 VVT-i 5dr
“Denna Toyota Auris från 2007, med automatisk växellåda och bensinmotor, är en pålitlig och bränsleeffektiv bil för vardagsbruk. Nybesiktigad och utan behov av besiktning förrän i september nästa år, erbjuder den bekvämlighet och enkel körning för lång tid framöver.”
Automat, Slår i växlarna
Dålig linjepassning höger bakskärm, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete
Repa på inredningsdetalj bak
5 mm
8 mm
5 mm
8 mm
Knappar, placerade på ratten, för manuell växling vid automatlåda
7218860