Skoda Fabia
1.2 TSI, Komfortpaket
“En Skoda Fabia från 2017 med bensinmotor. Utrustad med bland annat nyckellöst startsystem.”
Nya bromsskivor och belägg fram
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion, Sliten kondensator
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Lackskada på fälg
Invändigt några repor, fläckar och märken
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
6 mm
8 mm
6 mm
8 mm
Utrustningspaket: Komfortpaket
Startknapp i bilen utan tändningslås. Även kallat Keyless-go
Sensorer på stötfångare baktill som varnar för hinder bakom bilen
Automatisk på och avstängning av motor vid exempelvis trafikljus
Xenonljus ändrar färg från blått till vitt då lampan är kall
Komfortpaket Media Plus
7217940