Renault Zoe
22 kWh R240, Life
“En Renault Zoe halvkombi från 2018 med elmotor. Utrustad med bl.a. GPS. Bilen behöver inte besiktas förrän maj nästa år. OBS! Batterihyra tillkommer med c:a 1000kr/mån, avtal tecknas vid leverans av fordonet. Vid ytterligare frågor ta kontakt med din lokala Renault återförsäljare.”
2 X HALVLJUS (4.1.1) HÖGER LJUSBILD FELAKTIG (DIFFUS
Flertal stenskott och repor, Fåtal bucklor, dörruppslag och lackskador, Fåtal rostangrepp, Torrsprickor i 4 däck
Invändigt några repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Utrustningspaket: Life
Navigationssystem med vägbeskrivning
7210313