Renault Clio
IV 0.9 TCe 90 Sports Tourer, Expression
“En Renault Clio kombi från 2013 med bensinmotor.”
Bromsskivor fram är slitna
Torkarblad utslitna fram. Missljud framvagn ej lokaliserat. Ratt står snett. Bakdörr höger sida låser sporadiskt ej upp
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken. Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Klädsel smutsig fram
3 mm
5 mm
3 mm
5 mm
5 mm
8 mm
6 mm
7 mm
Utrustningspaket: Expression
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar på vatten
Automatisk på och avstängning av motor vid exempelvis trafikljus
7221639