Opel Astra
1.8 TwinTop
“Opel Astra 1.8 TwinTop är en elegant och mångsidig cabriolet som erbjuder det bästa av två världar: öppen körning när vädret tillåter och tätt skydd vid behov. Med sin kraftfulla 1.8-liters motor och välbalanserade köregenskaper, ger denna modell en njutbar och dynamisk körupplevelse, perfekt för de som värdesätter både stil och funktion i deras dagliga resor.”
Vibrationer vid inbromsning på grund av skeva bromsskivor
Nyckel, dosa trasig/ihop tejpad, Servicelampa lyser, Avgassystem ej orginal, AC ur funktion
Några bucklor, rostangrepp, stenskott, dörruppslag och repor, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete,, Skrapade fälgar till extradäck, Däckpar bak, snedslitna
Klädsel smutsig bak, Insynsskydd medföljer ej
7 mm
5 mm
7 mm
5 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Elektronisk ställbar förarstol
7220151