Nissan Note
1.6
“En Nissan Note från 2010 med automat och bensinmotor. En praktisk mellanstor bil. Nybesiktigad och behöver inte besiktas förrän september nästa år. Endast två ägare. Något lägre mil avsett till ålder.”
Mindre oljeläckage, Motorolja, överfylld, Lätt gnisslande ljud i nån sekund vid gaspådrag
Bakrutetorkare, ur funktion, Vibrationer i ratten, Nybesiktigad
Fåtal stenskott, repor, bucklor och dörruppslag, Bilen är delvis omlackerad, nyansskillnad syns, Lackbehandlad, Torrsprickor i 4 extradäck, Däckpar fram, snedslitna, Däckpar bak, snedslitna, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Spår av tidigare utrustning
1 mm
2 mm
2 mm
2 mm
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
7215625