Såld
MINI Cooper
S
“MINI Cooper med stark motor på 170hk. Utrustad med bland annat läderklädsel och öppningsbart panoramatak.”
Oljeläckage
Fjärrlåset fungerar ej, Torkararm bak ligger ur position, Elhiss vänster fram missljud
Stenskott vindruta utanför synfält, Flertal lackskador, stenskott och repor, Fåtal bucklor/dörruppslag
Invändigt några repor, fläckar och märken, Insynsskydd medföljer ej
5 mm
3 mm
5 mm
3 mm
Xenonljus ändrar färg från blått till vitt då lampan är kall
Glastak som är delvis öppningsbart
7216573