Mercedes GLE
450 AMG 4MATIC W166
“Mercedes GLE med stark motor på 367hk. Välutrustad med bland annat GPS, backkamera och fyrhjulsdrift. Nybesiktigad och behöver inte besiktas förrän oktober nästa år.”
Flertal stenskott, repor, bucklor och dörruppslag. Fälgar på bilen kantstötta
Klädsel ytligt slitage fram vänster
5 mm
6 mm
5 mm
5 mm
22" Alu.fälg
Elinfällbara speglar
Elstol passagerarplats
AMG Sportsäten
Distronic plus-paket
Spegelpaket
Minnespaket
AMG-Paket
Sportigare motorljud
Svankstöd
Harman Kardon soundsystem
Aktiv parkeringsassistent
7224406