KIA Rio
1.0 T-GDi, Advance
“Denna Kia Rio 2021 erbjuder en pigg och bränsleeffektiv motor i en kompakt och stilfull design. Med sina moderna funktioner och smidiga köregenskaper är den idealisk för både stadskörning och vardagspendling.”
Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, nyansskillnad finns (se bild)
Invändigt några repor, fläckar och märken
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Utrustningspaket: Advance
Kamera som underlättar vid backning
Automatisk på och avstängning av motor vid exempelvis trafikljus
Smartphone Integration
Sensorer på stötfångare baktill som varnar för hinder bakom bilen
Eluppvärmd ratt
7214512