Jaguar XK
R 4.2 Cabriolet
“Denna Jaguar XKR, utrustad med en kraftfull kompressor-överladdad V8-motor på 416 hk, levererar en imponerande prestanda och körupplevelse. Med eleganta detaljer som läderklädsel, GPS och nyckellöst startsystem kombinerar den lyx och teknik i en snygg och sportig design. En klassisk Jaguar som utstrålar både stil och kraft.”
Cabsufflett skadad, läcker in
Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Grill, bristfällig montering, Lackskada på fälg, Däckpar fram, snedslitna
Invändigt några repor, fläckar och märken
4 mm
2 mm
4 mm
2 mm
Elektronisk ställbar förarstol med programmerbara lägen
Startknapp i bilen utan tändningslås. Även kallat Keyless-go
Sensorer på stötfångare baktill som varnar för hinder bakom bilen
Sensorer på stötfångare som varnar för hinder framför bilen
Navigationssystem med vägbeskrivning
7218745