Fiat Tipo
1.6 E-Torq 5dr, Lounge
“En Fiat Tipo från 2017 med automat och bensinmotor. Utrustad med bland annat GPS och backkamera.”
2 däck på bilen har för litet mönsterdjup, Fåtal rostangrepp, lackskador, stenskott och repor, Höger blinkerskåpa vattenskadad
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
1 mm
3 mm
1 mm
3 mm
5 mm
8 mm
5 mm
8 mm
Utrustningspaket: Lounge
Kamera som underlättar vid backning
Navigationssystem med vägbeskrivning
Strålkastare med LED-ljus har ett konstant vitt ljus och har samma ljusstyrka från star
7213674